Karrier lehetőségek

AKTUÁLIS LEHETŐSÉGEK MUNKATÁRSAKNAK, EGYÜTTMŰKÖDŐ PARTNEREKNEK, SALES PARTNEREKNEK

lehetőségek
Tranzakciós Tanácsadó

ÁLLÁSAJÁNLAT

Munkakör: Tranzakciós Tanácsadó

Capital and Credit Partners Kft.

Ex-Bank-vezérigazgató és Big4 Partner által vezetett, dinamikusan növekvő vállalati hitel, tőke és kötvény finanszírozási tanácsadó cég keres teljes munkaidős kollégát Tranzakciós Tanácsadó munkakörbe hibrid munkavégzéssel.

A Capital and Credit Partners a következő szolgáltatásokat nyújtja KKV-knak és nagyvállalatoknak:

  • M&A tanácsadás
  • Refinanszírozási-, beruházás-, projekt-, és akvizíció finanszírozási tanácsadás
  • Banktenderek lebonyolítása
  • Kötvénykibocsátással kapcsolatos tanácsadás, rating tanácsadás
  • Tőkebevonással kapcsolatos tanácsadás
  • Pénzügyi restrukturálási tanácsadás

A Tranzakciós Tanácsadó feladata lesz:

  • Finanszírozási-, beruházási-, projekt- és akvizíció finanszírozási tranzakciók tanácsadásában való részvétel Szenior Tanácsadó mellett
  • Bankprezentációk összeállítása, bankokkal való tárgyalások előkészítése
  • Kötvénykibocsátási és kötvény minősítői prezentációk elkészítése angol és magyar nyelven
  • M&A Tranzakciók támogatása, Teaserek és Befektetői prezentációk elkészítés Szenior Tanácsadó mellett
  • Vállalati, banki és befektetői tárgyalásokon való közreműködés
  • Jövőbeni ügyfelek számára ajánlatok, menedzsment prezentációk elkészítése

Akit keresünk:

  • Pozitív gondolkodású, gyors felfogó képességű, proaktív, minőségi munkára igényes munkatárs
  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • 2-5 év releváns (banki vállalatfinanszírozó, tranzakciós tanácsadó, befektetési menedzser) területen szerzett szakmai tapasztalat
  • A vállalati üzleti terv és pénzügyi mutatók ismerete
  • A vállalati hitelszerződések és/vagy befektetési szerződések fő feltételeinek ismerete előny
  • MS Office magas szintű felhasználói ismeret, PPT prezentációk készítésében gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs készség angol és magyar nyelven egyaránt
  • Heti 40 órás, hibrid munkavégzés,

Amit tőlünk várhatsz

  • Izgalmas M&A, tőke és hiteltranzakciókban való részvétel
  • A legkiválóbb szakértőktől való tanulási és szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Rugalmas, teljesítménycentrikus munkakörnyezet home-office lehetőséggel

További információ rólunk: https://capitalandcreditpartners.com.

Várjuk jelentkezésed az alábbi címen: info@capitalandcreditpartners.com.

további információ